גדר רשת

רשת גדר

מכל סוגי הגדרות, רשת גדר נחשבת לאחת מהשיטות היעילות והמהירות ביותר לגידור שטחים בכל גודל. מהי בדיוק רשת גדר ובאלו מקרים ניתן להשתמש בה? על כך מרחיבים המומחים של א.ג.ס גידור. גדר רשת עשויה מרצועות פלדה דקות המרותכות יחד. הפלדה מצופה בפלסטיק או ב pvc והגדר עצמה נמכרת בגלילים. כל חנות מוכרת רשת גדר בגלילים בגודל משתנה, למשל: 5, 20, 25 מטרים או יותר, כך שכל אחד יכול לקנות גליל או מספר גלילים, בהתאם לצרכיו. רשת גדר מתקינים על-ידי הצבת עמודי מתכת בקרקע, עליהם ממקמים חוטי מתיחה ממתכת מצופה פלסטיק. את הגדר פורשים על חוטי המתיחה וקושרים אותה למקומה עם חוט קשירה עשוי מתכת מגולוונת. לרוב, הצבע של רשת גדר הוא ירוק.

רשת גדר – היתרונות:

המומחים של א.ג.ס גידור – מהחברות המובילות בישראל בתחום רשת גדר וגידור משלל סוגים, מציינים כי לגדר רשת יש כמה יתרונות משמעותיים:

 1. משקלה קל 
 2. היא קלה לשינוע מהחנות למיקום הרצוי 
 3. קל לעקור אותה במידת הצורך ולהעביר למיקום אחר
 4. עלויות חומרי הגלם מהם היא עשויה נמוכות ולכן גם המחיר לא גבוה כלל
 5. ניתן לרכוש רשת גדר בגבהים שונים, בהתאם לצורך
 6. רשת גדר מתאימה לתחימת משטחים, גידור מסביב לגינה, גידור מסביב לשטח בבנייה או שיפוצים, גידול צמחים מטפסים ועוד
 7. עמידה ויציבה אורך זמן

עלויות של רשת גדר

בנוסף למחיר הגדר עצמה, יש לקחת בחשבון גם את עלויות ההתקנה, כמו גם אלמנטים נוספים המתחברים לגדר כגון בזנטים בגבהים שונים, חוטי מתיחה ועוד. בכל מקרה, מדובר בחומרים לא יקרים וההוצאה כולה אינה גבוהה.

מי יכול להתקין רשת גדר?

גדר רשת היא אלמנט קל להתקנה עצמאית, אך אם אתם בכל זאת זקוקים לחברה מקצועית שתבצע את ההתקנה ובמיוחד כשמדובר בשטח גדול מאוד או מאתגר – פנו ל א.ג.ס גידור. החברה מתמחה בהתקנת גדרות מכל הסוגים, תוך כדי שמירה על רמה מקצועית גבוהה ויחס חם ואדיב לכל לקוח.

רשת גדר מחיר משתלם בחברת א.ג.ס גידור

רשת גידור

אחד הפתרונות היעילים ביותר עבור מי שמחפש גידור למשטח מסוים, הוא רשת גידור, המאפשרת פעולה פשוטה ומהירה, בעלויות נוחות. המומחים של א.ג.ס גידור, המתמחים בכל סוגי הגדרות, התגייסו עבורנו להסביר את היתרונות של רשת גידור, מהן העלויות של החומרים וההתקנה ומתי כדאי להתקין אחת כזו.

ממה עשויה רשת גידור?

אחד היתרונות הבולטים של רשת גידור הוא העובדה כי היא עשויה מחומרי גלם זולים יחסית, מה שמשפיע על מחירה הסופי. בהמשך לכך, גם אם מחליטים לבצע התקנה מקצועית כמו למשל על-ידי חברת א.ג.ס גידור, עלויות העבודה אינן גבוהות משום שמדובר בהתעסקות עם חומרים פשוטים לשימוש. רשת גידור עשויה רצועות פלדה מרותכות, מצופות בפלסטיק או PVC בצבע ירוק. השילוב בין פלסטיק למתכת מבטיח את העמידות הרבה של רשת גידור לאורך זמן, גם כשהיא חשופה לתנאי מזג אוויר קשים ונזקי הסביבה. רשת גידור נמכרת בגלילים גמישים, מה שמקל מאוד על תהליך הרכישה והשינוע שלה. היא מגיעה בגבהים שונים, כך שהיא מתאימה למגוון צרכים ומחירה נקבע לפי מטר, אם כי רוב הגלילים מגיעים באורך קבוע מראש כמה מטרים.

כיצד מתקינים רשת גידור מתכת?

התקנה של רשת גידור נחשבת לפשוטה יחסית: ממקמים בקרקע עמודים זוויתיים ממתכת, פורשים עליהם חוטי מתיחה ממתכת, מותחים עליהם את הגדר וקושרים עם חוט קשירה ייעודי. עם זאת, חשוב לזכור כי עבודה לא מקצועית עלולה לגרום לכך שהגדר לא תותקן כראוי, לא תהיה עמידה ותצא ממקומה. לכן, מומלץ לפנות לחברה כמו א.ג.ס גידור המתמחה בין השאר בהתקנת גדרות מסוג זה, בעלויות נוחות.

אל תתפשרו על הגנה על השטח שלכם

בין אם מדובר באתר בנייה, שטח בו מתבצעים שיפוצים, גינה פרטית או חצר – אל תתפשרו בשמירה והגנה על היקר לכם מכל. רשת גידור איכותית המותקנת כראוי, היא מה שעגן על השטח שלכם מפני כניסה של אנשים ובעלי חיים וזו גם הסיבה שכדאי להשקיע בהתקנה מקצועית שלה. לאור העלויות הנמוכות והתועלת הרבה, אין ספק כי רשת גידור היא השקעה משתלמת לכל מטרה.

כיצד מתקינים רשת גידור מתכת?

התקנת גדר רשת

יש מקרים בהם זקוקים לפתרון גידור מהיר, קליל ונגיש. במקרים אלו, התקנת גדר רשת היא הדרך הטובה ביותר לתחום שטח מסוים. אם אתם מתלבטים לגבי התקנת גדר רשת או זקוקים להכוונה, המאמר הזה הוא עבורכם. המשיכו לקרוא ותבינו כל מה שצריך לדעת כל גדר רשת. חברת א.ג.ס גידור תוכל לספק לכם ייעוץ על התקנה.

התקנת גדר רשת עצמאית או בצורה מקצועית

יש שתי דרכים בהן ניתן לבצע התקנת גדר רשת. הדרך הראשונה היא לעשות הכול לבד – למדוד את השטח, לגשת לחנות, לסחוב את גליל הגדר, לחצוב עמודים באדמה והנה לכם התקנת גדר רשת שביצעתם לבד. הבעיה מתחילה כשמבצעים התקנת גדר רשת בצורה לא מקצועית, מה שגורם לגדר להיעקר למשל ממקומה ולחטוא למטרתה לגמרי. התקנה עצמאית עלולה לגרום לגדר להיות לא יציבה, ליפול ואף לעוף ממקומה ובמקרה כזה ההוצאה והמאמץ מכופלים, שכן יש לדאוג שוב להתקנה של גדר.

הדרך השנייה והמומלצת יותר של התקנת גדר רשת היא באמצעות חברה מקצועית המיומנת בתחום, למשל א.ג.ס גידור. החברה מתמחה בנושא התקנת גדר רשת וגידור מכל הסוגים וגם אתם יכולים ליהנות משירותיה. התקנת גדר רשת באופן מקצועי מבטיחה לכם שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בשוק, ביחד עם עבודה קפדנית שלא מותירה מקום לטעויות וגדר עמידה ויציבה הנשארת במקומה ומגנה על השטח שלכם.

כמה עולה התקנת גדר רשת?

העלויות של התקנת גדר רשת אינן גבוהות, גם כשלוקחים חברה כמו א.ג.ס גידור לביצוע הפרויקט. אם קונים לבד את גדר הרשת, יש לשלם על חומרי הגלם בלבד: הגדר, היתדות, חוטי הקשירה וכדומה. עלויות של התקנת גדר רשת מקצועית מגלמות כבר את ההוצאה הזו ובכל מקרה מחיר ההתקנה אינו גבוה יחסית. אחד היתרונות של גדר רשת הוא המודולריות שלה, המאפשרת לשנע אותה ממקום למקום. לכן אם גידרתם שטח באופן זמני בלבד, אתם יכולים בקלות להוציא את הגדר ממקומה בסיום העבודה ולהעביר למקום אחר הזקוק לה. זאת מבלי שתישאו שוב בעלויות חומר הגלם אלא רק בעלויות של התקנת גדר רשת.

כמה עולה התקנת גדר רשת?

בניית גדר רשת

יש לכם גינה הזקוקה לגידור? אתם מבצעים שיפוץ וצריכים לתחום את השטח? אם כך, בניית גדר רשת היא בדיוק הפתרון עבור המצבים הללו ומצבים רבים נוספים, הדורשים הגנה על השטח ומניעת כניסה של גורמים לא רצויים ובעלי חיים. נושא בניית גדר רשת הוא פחות מורכב ומסובך ממה שהוא נשמע, משום שמדובר בחומרי גלם פשוטים והתקנה לא מסובכת. ובכל זאת, רצוי למצוא חברה העוסקת בתחום של בניית גדר רשת, על-מנת ליהנות משירות מעולה וגדר יציבה ועמידה שתשמור על השטח. פנו עוד היום אל א.ג.ס גידור לפרטים נוספים.

מי עוסק בתחום של בניית גדר רשת?

אם אתם מעוניינים בשירות של בניית גדר רשת, מומלץ לפנות לחברה מומחית בתחום, דוגמת א.ג.ס גידור. יש לציין, כי ניתן לבצע בניית גדר רשת גם באופן עצמאי, אך לשירות מקצועי של חברה חיצונית יש כמה יתרונות:

 • העבודה מתבצעת ללא רבב, על-ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום של בניית גדר רשת
 • חומרי הגלם בהם עושים שימוש הם הטובים ביותר בשוק
 • לחברה ניסיון עם בניית גדר רשת גם באזורים גדולים או בעלי תנאי שטח מאתגרים
 • אתם מקבלים אחריות בסיום העבודה
 • בניית גדר רשת על-ידי חברה מקצועית מבטיחה כי הגדר תהיה עמידה לאורך זמן

איך לבחור חברה של בניית גדר רשת?

כדי ליהנות מכל היתרונות של בניית גדר רשת, יש לבחור בחברה המתאימה, המתמחה בתפעול פרויקט ההתקנה. מכיוון שהיצע בעלי המקצוע הוא גדול, המומחים של א.ג.ס. גידור מסבירים כי יש לשים דגש על המלצות מחברים או קולגות וכן להתרשם מתיק העבודות של החברה והרזומה שלה. חברה מומלצת שיש לה הוכחות לתפעול פרויקטים של בניית גדר רשת, היא החברה המתאימה לביצוע העבודה. עוד היבט שיש להביא בחשבון בכל מה שקשור לנושא של בניית גדר רשת, הוא עניין העלויות. כל חברה בתחום גובה מחירים מעט שונים, אך בסך הכול בניית גדר רשת אינה נחשבת לעבודה יקרה, בין השאר כי עלויות חומרי הגלם הן נמוכות. לכן מצאו חברה המשלבת בצורה אידיאלית בין עבודה ברמה גבוהה לבין מחירים אטרקטיביים.

  X

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל