גדר מדברת

גדר מדברת – א.ג.ס גידור

נהוג להתקין גדר מדברת באתרי בנייה. ככלל, במקומות אשר בהם נהוג לבצע עבודות עם רעשים ניכרים, שמלוות בסיכון מסוים. באופן הזה, הגדר המדברת בהכרח תשמר את הבטיחות שלכם, כמו גם באמצעותה תוכלו להעביר מסר ספציפי בצורה משכנעת וכן בצורה אפקטיבית. ובמאמר זה נרחיב על היבט זה.

גדר מדברת היא בהחלט אופציונלית בתור חלק ממסע פרסום אינטגרלי. הגדר המדברת, מכורל היותה בולטת, תאפשר לכם להעביר מסרים ברורים, ללקוחות הפוטנציאליים שלכם.

מה כדאי שתדעו על גדר מדברת?

לא מזמן חוקקו תקנים חדשים בענף הבנייה, שלפיהם כל קבלן שרוצה להתקין גדר מדברת רשאי לעשות זאת. מדובר אודות סוג של גדר ממותגת, שניתן באמצעותה להיטיב עם פני המקום. מה שחשוב שההתקנה שלה תהיה מקצועית ויסודית. לא משנה באם תרצו לתחום אותה, או לחלופין להתקין אותה בתור אופציה של תמ"א 38 או פינוי ובינוי, עליכם להיות שותפים פעילים עם המתקין שלה. חברה מקצועית של הגדר המדוברת יכולה אך לעזור לכם בכל מיני משימות, כמו למשל – גידור באתר בנייה, גידור בשטח פנימי, או התקנה של גדר איסכורית.

מה יתמוך בהחלטה שלכם להתקין גדר מדברת בשביל קמפיין פרסומי?

כל מי שמנהל חברה כיום, כבר השכיל להבין, כי פרסום איננו מותרות, כי אם חובה לשם קיומו של כל ארגון. פרסום מוצלח עשוי להזניק את היקף המכירות שלכם, ובשל כך משמעותי להקדיש לכך עוד כמה דקות של מחשבה מעמיקה. ככל שהפרסום יותר מיוחד, מובלט או נגיש, באופן הזה תיהנו מתוצאות מעולות. בדיון על אתרי בנייה, תמ"א 38, או פינוי ופינוי, התקנת גדר מדברת מהווה הכלי הכי מוצלח לשם פרסום בית העסק, וזאת בשל העובדה שלאורה יש היתכנות לעשות שימוש גם בתמונות וגם בתכנים כתובים, מה שמספק את האפשרות של העברת מסרים באופן נהיר, מובנה וחד משמעי. בשל העובדה כי עסקינן אודות גדר ארוכה ביותר, היא מאפשר שטח פרסום ניכר, משמע – מי שייחשף לפרסום שלכם ייחשף אליו לתקופה ניכרת, ויבין היטב את המסרים השיווקיים שלכם. ולבסוף, הגדר הנ"ל תהיה האלמנט הכי בולט בשטח הבנייה, בעוד כל הרקע שלה נפרש על גווני האפור, והססגוניות שלה תיראה באופן מובהק לעיני כל המתבוננים.

גדר מדברת לתחום הבנייה

גדר מדברת מותאמת מאוד לעסקים בתחום הבנייה. היא בעלת יתרונות רבים שהבולטים בהם הינם תיחום שטח העבודה ומתן אפשרות לפרסום יעיל. ניתן לגדר כל שטח כולל בעלי ממדים רחבים. ניתן לפרק אותה בתום הפרויקט ולהעבירה לאתר אחר. חברת א.ג.ס גידור עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

 

 

גדר מדברת – נדרשת רבות על פי חוק

גדר מדברת נדרשת במקרים רבים על פי חוק לטובת בטיחות. כך באתרי בנייה, פיתוח תשתיות שונות ועוד. היא מונעת כניסת אנשים זרים ובלתי מורשים לשטחי העבודות. גדר זאת מועדפת בגלל שהיא עשויה מחומרים  שניתן להציב עליהם שלטים בולטים לטובת פרסום יעיל וממוקד. היות ועבודות הבנייה נעשות לתקופות ארוכות הרי שהחשיפה הינה ממושכת. מה עוד שניתן להציב שלטים גדולים הנראים מרחוק כולל ממכוניות הנוסעות על כבישים סמוכים. היתרונות לשיווק הדירות בפרויקט הינו, איפה, ברור. הגדר עשויה, לרוב מחומר הקרוי איסכורית שאליו מצמידים לוחות אלומיניום לוקובונד או אלומיניום דו שכבתי. מגיעה בגובה סטנדרטי של 1.2 מטר ויריעות באורכים שונים. ניתן לקבל גם במידות אחרות. על יריעות אלו ניתן להדביק היטב מדבקות ויניל או שלטים מתאימים אחרים. שלטים צבעוניים ועל גדר אסתטית כזאת היא שילוב מוצלח המספק ערך מוסף למפרסמים. האיסכורית הינה קלה ונאה, עמידה מאוד למים ולחות, וכן, לפגעי מזג האוויר האחרים. לאחר ההתקנה היא תהיה עמידה וחזקה.

התקנה ברמה גבוהה

הזמנה מסודרת כוללת נתונים על המגרש אותו רוצים לגדר, אורך הגדר וכתבי כמויות. בנוסף מידע על שטחי הפרסום הרצויים. על פי נתונים אלו תיוצר ותוקם הגדר ויופקו השלטים בצורה ממוחשבת. לאחר הפקתם יהיה צורך להדביקם במקומות המיועדים. כל העבודות נעשות על ידי צוותים מיומנים של החברה ו/או אנשי חברת הפרסום.

שירות מחברה איכותית

חברת א.ג.ס גידור מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיה כוללים ייעוץ, שימוש בחומרי גלם איכותיים, מחירים נוחים, עמידה בלוח זמנים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן. הם ישמחו לשרת אחרים.

  X

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל