פתרונות גידור

זקוקים לגדר? התאמה מדויקת בין המאפיינים של הגדר לבין הצרכים שלכם תשיג את המענה המדויק ביותר. פתרונות גידור נדרשים במגזר העסקי, הפרטי, הציבורי. אם יש לכם מתחם פרטי שאתם מבקשים להגביל גישה אליו – התקנת גדר היא הדרך. חברת א.ג.ס גידור יודעת איך להתאים לכל גורם את הגדר המתאימה ביותר כולל אופציה של התאמה אישית. גדר של א.ג.ס גידור היא גדר עשויה חומרי גלם מובחרים שמתבססת על שימוש בטכנולוגיה חדישה.

פתרונות גידור לאתרי בנייה

החוק מחייב גידור מלא של כל אתר בנייה או מתחם עבודה. הגדר מיועדת להגנה על העוברים ושבים מפני פגיעות. במבחן המציאות פתרונות גידור משרתים גם את טובת הקבלן והעובדים באתר. גדר מונעת כניסה מיותרת של סקרנים אל המקום ומצמצמת באופן משמעותי גניבה של ציוד וכלי עבודה. ניהול יעיל של אתר בנייה מחייב פתרונות גידור מדויקים ויעילים. הבחירה האולטימטיבית עבור אתרי בנייה היא גדר איסכורית (גדר עשויה לוחות פח) חזקה ואטומה. התקנת גדר איסכורית מבטיחה עמידות בפני נזקי מזג האוויר בישראל כולל נזקי לחות. יחד עם הגדר יש להתקין גם שילוט ושער כניסה אחד לפחות עבור העובדים ורכבים.

איזו גדר מתאימה לכל מתחם?

הפרמטר הראשי שמנחה בחירת פתרונות גידור הוא עמידה בתקנים. אם אתם מתקינים גדר לאתר בנייה חשוב שתכירו את ההנחיות ותתכננו את הגדר שלכם בהתאם. על כל גדר שתבחרו להיות יציבה, עמידה ובטיחותית, יש לבחור בחומרי גלם איכותיים שתואמים את התנאים בשטח ואת האקלים. שימו לב לגובה של הגדר וקבלו החלטות בהתאם לאופי העבודה, גובה סטנדרטי של גדר יהיה 1.20 מטר לפחות. כעת כאשר אתם בטוחים באיכות של הגדר ובהתאמה שלה לתקן ניתן להתמקד גם בעיצוב, אין סיבה שהגדר לא תעניק לאתר גם מראה מרשים ומטופח. בהתאם לצורך ניתן לבחור בפתרון גידור שאפשר יהיה לפרק בתום השימוש ולהרכיב מחדש במקום אחר. כך למשל, גדר איסכורית איכותית מתאימה לכמה שימושים. עבודות גידור מקצועיות ברמה אחת מעל כולם זה א.ג.ס גידור, חייגו עכשיו ותהיו בטוחים שהעבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר.

  X

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל